Trading4Living - פורום שוק ההון | פורום מניות | פורום מט"ח | פורום מעוף | פורום ניתוח טכני | פורום בורסה | פורום מסחר אוטומטי

חזור   Trading4Living פורום שוק ההון > שאלות על מה ולמה ... > שאלות ותשובות

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-04-09, 17:28   #1
soros
משתמש פעיל

soros is on a distinguished road
ברירת מחדל פלטפורמות מסחר\trading systems\software

היות והפורום הזה מאחד סוחרים מכל הסוגים בארץ, לדעתי יהייה מאוד חיוני לפתוח תת-פורום עם הכותרת הנ"ל. הרי רובם סוחרים דרך המחשב, ע"י פלטפורמות ותוכנות למינהן. הרי פלטפורמת מסחר בישראל לסוחר הקטן -- זה נקודת טורפה: אורדר-נט, כלומר אורדר-מת וזהו, אין בכלל אפשרויות אחרות שלא עולות והרבה כסף, גם הבורסהגרף -- מונופול עם ממשק מכוער ביותר שרק נראה בעולם התוכנה.

לעומת זאת, סוחרי מט"ח נהנים מהפלטפורמה חינמית והנפוצה ביותר metatrader -- ממשק מואד יפה ונוח, אין-ספור אינדיקטורים למעקב, ספת תיכנות פנימית ליצירת אינדיקטורים נוספים ומערכות מסחר שלמות וכו' וכו'.

כמובן קיימות תוכנות רבות אחרות מיועדות לניתוח הטכני: Metastock, omegatradestation, amibroker, wealth lab וכו'. בכל התוכנות קיימת ספת תיכנות ופיתוח אינדיקטורים ומערכות מסחר משלהן. הרי חלום רטוב של כל סוחר -- לבנות מערכת מסחר אוטומטית, במיוחד אם מדובר במסחר המתבסס על ניתוח טכני. אולי נעשה זאת יחד כאו, בתת-פורום כזה? אפשר להחליף ולהתחלף פה באינדיקטורים, נתוני מסחר, וכל חומר אחר למחשבה.

פורום שוק ההון
soros מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-04-09, 17:40   #2
sks
משתמש מתחיל

sks is an unknown quantity at this point

soros שלום
רעיון יפה, ישנם כאלה שהם חדשים יחסית בתחום, ( כמוני ) שיכולים להתפתח בעזרת הפורום הזה, ובעתיד יוכלו גם לתרום.
אני התחלתי להשתמש באמיברוקר, כמו גם במטהטריידר, ועדיין מנסה ל"השתלט" על התוכנות. המטהטריידר קלה יותר לתפעול, היא אינטואטיבית יותר לטעמי. באמיברוקר אני עדיין מסתבך, כמו למשל במציאת פנל עדכני של וודי. למטהטריידר היה קל למצוא,מישהו יודע אולי היכן אפשר למצוא את זה? ( בעיקר אני מחפס את הlsma בשלושה צבעים ) אם משהוא יכול לעזור, ולשלוח קישור אני מודה לו.
בהצלחה לכולם.
תודה
sks מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-09, 01:48   #3
finklior
Administrator

הסמל האישי שלfinklior

finklior is an unknown quantity at this point

הרעיון באמת מבורך.

האמת שיש כאן לא מעט מידע על תוכנות שציינת הבעיה שהם באמת מפוזרים על פני פורומים רבים ובהודעות ישנות.

אפשר לפתוח תת-פורום חדש שנקרא "מערכות מסחר לשוק ההון"
אני מוכן לתרום כל חומר ומידע שיש ברשותי עבור הנושא.
אשמח אם מישהו מכם יקח את המושכות ויעזור לי אולי אפילו ינהל את הפורום.

צרו איתי קשר בפרטי אם אתה/אתם מעוניינים...

finklior מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-09, 01:52   #4
finklior
Administrator

הסמל האישי שלfinklior

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sks צפה בהודעה
soros שלום
רעיון יפה, ישנם כאלה שהם חדשים יחסית בתחום, ( כמוני ) שיכולים להתפתח בעזרת הפורום הזה, ובעתיד יוכלו גם לתרום.
אני התחלתי להשתמש באמיברוקר, כמו גם במטהטריידר, ועדיין מנסה ל"השתלט" על התוכנות. המטהטריידר קלה יותר לתפעול, היא אינטואטיבית יותר לטעמי. באמיברוקר אני עדיין מסתבך, כמו למשל במציאת פנל עדכני של וודי. למטהטריידר היה קל למצוא,מישהו יודע אולי היכן אפשר למצוא את זה? ( בעיקר אני מחפס את הlsma בשלושה צבעים ) אם משהוא יכול לעזור, ולשלוח קישור אני מודה לו.
בהצלחה לכולם.
תודה

אני לא יודע למה בדיוק אתה קורא פנל "עדכני" של וודיס CCI אבל חיפוש מהיר בגוגל ומצאתי כמה אתרים שאולי יעזרו לך...
ואם לא אז לפחות ניסיתי :)

http://www.amibroker.com/library/detail.php?id=405

http://www.amibroker.com/guide/afl/afl_view.php?id=29

http://www.tradershaven.net/forum/ph...opic.php?t=599

ישן 24-11-10, 13:56   #5
skitz
משתמש מתחיל

skitz is an unknown quantity at this point

באמת אשכול מצויין אני אשמח להעזר בו, ברוח האשכול אשאל שאלה, קיימת פלטפורמה/ תוכנה (שתתאים למאקינטוש) שניתן לסחור בה ישירות מהגרפים והיא מאפשרת מסחר במט"ח+נסדק?
skitz מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-11-10, 12:23   #6
finklior
Administrator

הסמל האישי שלfinklior

אני לא מכיר מערכות שמתאימות למאק' מלבד אולי מערכות אינטרנטיות web אבל אתה תמיד יכול לשכור שרת VPS (שרת מרוחק \ מחשב מרוחק) בעלות של כמה דולרים בחודש ולהתקין עליו איזה תוכנה שתרצה.

תגובה

תגיות
amibroker, מערכות מסחר, metastock

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא