Trading4Living - פורום שוק ההון | פורום מניות | פורום מט"ח | פורום מעוף | פורום ניתוח טכני | פורום בורסה | פורום מסחר אוטומטי

חזור   Trading4Living פורום שוק ההון > שאלות על מה ולמה ... > שאלות ותשובות

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-01-09, 05:09   #21
bobylong
משתמש מתקדם

הסמל האישי שלbobylong

bobylong is an unknown quantity at this point

ציטוט:
פורסם במקור על ידי efitz צפה בהודעה
יפה אמרת.
יש מיעוטים שצריך לקבל על סמך "חיה ותן לחיות", כגון הגאים, השמאל הקיצוני, הימין הקיצוני, החרדים, וש"ס. ...שכחתי עוד כמה, כגון- עלה ירוק, זכויות הגבר במשפחה וכו'...
ויש מיעוטים שרוצים להשמיד את המדינה שבה הם חיים. ואותם לא צריך לקבל.
לא יצא לי להיכנס לפורום בשבת כי הייתי עסוק..... על מה הויכוח כאן??
הבא להורגך השקם להורגו! (והמשפט הזה הוא מעבר לכל אמנה בינלאומית! אף אחד גם לא חולק על כך!)
בית המשפט מסכים עם המשפט הנ"ל וכל שכן כשאין צורך להרוג בעת ההתגוננות!!!

אני אחדש לכם שהחמאס רוצה ומיחל לזרוק את כל היהודים לים? (כתוב באמנת החמאס)

אני אחדש לכם שאחמד טיבי מזדהה עם האידיאולוגיות של תנועת חמאס? (יש אפילו הוכחה מצולמת שהוא מודה בכך!)

אני אחדש לכם שעזמי בשרא (חבר כנסת ערבי לשעבר) ריגל לטובת החיזבללה בזמן מלחמת לבנון ה2? (מאז שזומן לחקירה הוא פחד והלך למאורת החמאסטן בסוריה. יש הוכחות מצולמות.)

אני אחדש לכם שאחמד טיבי עושה מאמצים כדי לפגוע בצה"ל (הצבא הזה שמגן על התחת שלי ושל יפי הנפש בת"א) תדמיתית? (אתר המפלות הערביות הוא בשפה העברית אבל מספיק רק להיכנס לאתר המפלגה שלהם ולצפות בתמונות כדי להבין את העובדה הזאת)

לא סתם הרוב המוחלט בעם חושב שבג"ץ טעה! טעה ובגדול! בתי המשפט מלאים בשופטים יפי נפש שהמדינה שהם חיים בה לא ממש מענינת אותם! העיקר שהתחת השמן שלהם יהיה מוגן מפני פגיעה פיזית ואנטישמיות מצד ערבי ישראל! (הם מפחדים שיפגעו בהם! פשוט ככה! ואנשים כאלה לא ראוים להיות שופטים באף מדינה בעולם!)

פעם היו מנהיגים אמיתיים שהיו מבינים ענין כמו בן גוריון וגולדה מאיר... להם באמת היה איכפת מהעם! לא המעמד ולא הכסף! עובדה שהם חיו כמו עניים מרודים וכיבדו אותם רק בגלל מה שעשו ולא בגלל המעמד שקיבלו בקומבינות שרק אולמרט יכול לחשוב עליהן!
אולמרט לא גנב כי זה עדין לא הוכח אבל שימו לב מה באמת מענין אותו בחיים.
רק נכסים, מעמד וכסף... ראש ממשלה שיש לו 20 דירות ברחבי הארץ והוא מקורב להרבה מליארדים יהודים..... לא פלא שהראש של אולמרט היה בתחת בזמן המלחמה הקודמת! כי הוא היה עסוק בקידום הכיס שלו! אם הוא מינה אדם (עמיר פרץ) שהידע שלו בבטחון שואף לאפס רק כדי שיעזבו אותו ולא בגלל שהוא באמת מתאים אז דיינו! זה פשוט מראה עד כמה הצמרת בשלטון מזלזלת בנו ולא באמת איכפת לה מהקולקטיב הלאומי אלא מהאינטרס האישי והמסריח!!

הרי השופטים צריכים ליצג צדק חברתי ושויון זכויות אז למה הם מרווחים כל כך הרבה בזמן שרוב העם בקושי סוגר את החודש??!? הם דואגים רק לתחת הגדול והשמן שלהם! הם אינטרסנטים מזוהמים!
אם מערכת השילטון והמשפט בארץ היו דוגלות בעשית צדק אז חייל גולני שסיכן את חיו צריך לקבל 40,000 ש"ח בחודש ולא שופטת דוחה וזקנה ששונאת את המדינה! החייל הוא זה שצריך לקבל את הכבוד והמעמד הראוי לגיבור!
ככה עובדת המערכת בארה"ב,
מעצמת הכלכלה החופשית! מי שעובד ומתאמץ מקבל בהתאם! (כמובן שיש את היבט הכישורים אך אין ניצול ציני של המערכת לטובת הקשרים והמעמד כמו במדינת ישראל! )

אנשים כאן דיברו על דמוקרטיה אז מה יותר דמוקרטי מ85% שרוצים את המיעוט הגזעני הזה בחוץ? (עם גזענים צריך להיות גזען!) בין כך המפלגות הערבית בקושי עוברות את אחוז החסימה? למה אנחנו צריכים את הנגע הזה בתוכנו? בשביל השאו? בשביל להראות שאנחנו נאורים? לכו ספרו את זה לנאצים ושאר האירופאים שמאשימים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה. חה חה הצחקת אותי! (אחרי כל הקריזה!)
"ארץ אוכלת יושביה"

נערך לאחרונה על ידי bobylong, 25-01-09 בשעה 05:58
bobylong מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-01-09, 11:15   #22
סתונית
משתמש מתקדם

סתונית is an unknown quantity at this point

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bobylong צפה בהודעה
לא יצא לי להיכנס לפורום בשבת כי הייתי עסוק..... על מה הויכוח כאן??
הבא להורגך השקם להורגו! (והמשפט הזה הוא מעבר לכל אמנה בינלאומית! אף אחד גם לא חולק על כך!)בית המשפט מסכים עם המשפט הנ"ל וכל שכן כשאין צורך להרוג בעת ההתגוננות!!!

אני אחדש לכם שהחמאס רוצה ומיחל לזרוק את כל היהודים לים? (כתוב באמנת החמאס)

אני אחדש לכם שאחמד טיבי מזדהה עם האידיאולוגיות של תנועת חמאס? (יש אפילו הוכחה מצולמת שהוא מודה בכך!)

אני אחדש לכם שעזמי בשרא (חבר כנסת ערבי לשעבר) ריגל לטובת החיזבללה בזמן מלחמת לבנון ה2? (מאז שזומן לחקירה הוא פחד והלך למאורת החמאסטן בסוריה. יש הוכחות מצולמות.)

אני אחדש לכם שאחמד טיבי עושה מאמצים כדי לפגוע בצה"ל (הצבא הזה שמגן על התחת שלי ושל יפי הנפש בת"א) תדמיתית? (אתר המפלות הערביות הוא בשפה העברית אבל מספיק רק להיכנס לאתר המפלגה שלהם ולצפות בתמונות כדי להבין את העובדה הזאת)

לא סתם הרוב המוחלט בעם חושב שבג"ץ טעה! טעה ובגדול! בתי המשפט מלאים בשופטים יפי נפש שהמדינה שהם חיים בה לא ממש מענינת אותם! העיקר שהתחת השמן שלהם יהיה מוגן מפני פגיעה פיזית ואנטישמיות מצד ערבי ישראל! (הם מפחדים שיפגעו בהם! פשוט ככה! ואנשים כאלה לא ראוים להיות שופטים באף מדינה בעולם!)

פעם היו מנהיגים אמיתיים שהיו מבינים ענין כמו בן גוריון וגולדה מאיר... להם באמת היה איכפת מהעם! לא המעמד ולא הכסף! עובדה שהם חיו כמו עניים מרודים וכיבדו אותם רק בגלל מה שעשו ולא בגלל המעמד שקיבלו בקומבינות שרק אולמרט יכול לחשוב עליהן!
אולמרט לא גנב כי זה עדין לא הוכח אבל שימו לב מה באמת מענין אותו בחיים.
רק נכסים, מעמד וכסף... ראש ממשלה שיש לו 20 דירות ברחבי הארץ והוא מקורב להרבה מליארדים יהודים..... לא פלא שהראש של אולמרט היה בתחת בזמן המלחמה הקודמת! כי הוא היה עסוק בקידום הכיס שלו! אם הוא מינה אדם (עמיר פרץ) שהידע שלו בבטחון שואף לאפס רק כדי שיעזבו אותו ולא בגלל שהוא באמת מתאים אז דיינו! זה פשוט מראה עד כמה הצמרת בשלטון מזלזלת בנו ולא באמת איכפת לה מהקולקטיב הלאומי אלא מהאינטרס האישי והמסריח!!

הרי השופטים צריכים ליצג צדק חברתי ושויון זכויות אז למה הם מרווחים כל כך הרבה בזמן שרוב העם בקושי סוגר את החודש??!? הם דואגים רק לתחת הגדול והשמן שלהם! הם אינטרסנטים מזוהמים!
אם מערכת השילטון והמשפט בארץ היו דוגלות בעשית צדק אז חייל גולני שסיכן את חיו צריך לקבל 40,000 ש"ח בחודש ולא שופטת דוחה וזקנה ששונאת את המדינה! החייל הוא זה שצריך לקבל את הכבוד והמעמד הראוי לגיבור!
ככה עובדת המערכת בארה"ב,
מעצמת הכלכלה החופשית! מי שעובד ומתאמץ מקבל בהתאם! (כמובן שיש את היבט הכישורים אך אין ניצול ציני של המערכת לטובת הקשרים והמעמד כמו במדינת ישראל! )

אנשים כאן דיברו על דמוקרטיה אז מה יותר דמוקרטי מ85% שרוצים את המיעוט הגזעני הזה בחוץ? (עם גזענים צריך להיות גזען!) בין כך המפלגות הערבית בקושי עוברות את אחוז החסימה? למה אנחנו צריכים את הנגע הזה בתוכנו? בשביל השאו? בשביל להראות שאנחנו נאורים? לכו ספרו את זה לנאצים ושאר האירופאים שמאשימים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה. חה חה הצחקת אותי! (אחרי כל הקריזה!)
"ארץ אוכלת יושביה"
אולי תקים מדינה יהודית הרחק מגבולות "ארץ ישראל האוכלת יושביה" נקייה מערבים ,או/ו ממיעוטים כאלו ואחרים , תעמיד בראשה הנהגה לוחמת ומערכת משפט חסרת פשרות . יאללה קדימה לעבודה
סתונית מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-01-09, 11:37   #23
bobylong
משתמש מתקדם

הסמל האישי שלbobylong

ציטוט:
פורסם במקור על ידי סתונית צפה בהודעה
אולי תקים מדינה יהודית הרחק מגבולות "ארץ ישראל האוכלת יושביה" נקייה מערבים ,או/ו ממיעוטים כאלו ואחרים , תעמיד בראשה הנהגה לוחמת ומערכת משפט חסרת פשרות . יאללה קדימה לעבודה
אל תדאגי אני עוד אעשה הרבה. כרגע לעצמי ובעתיד מקווה שגם עבור אחרים.
באיזה מדינה האויב נמצא בשילטון? רק במדינה הזויה, מדינת היהודים!
ואל תגיבי לי בבקשה כי אין לי כוח לזה... (ברצינות!) תודה.

נערך לאחרונה על ידי bobylong, 25-01-09 בשעה 11:49
ישן 25-01-09, 11:39   #24
efitz
משתמש מתקדם

הסמל האישי שלefitz

efitz is an unknown quantity at this point

ציטוט:
למה את שוב כמו קודמייך מכניסה פה "מיעוטים כאלו ואחרים"....
המיעוט הזה הוא אויב מדינת ישראל, ושאר המיעוטים, לא!
מי ששונא את אויבו, הוא לא גזען. הוא חפץ חיים.
efitz מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-01-09, 11:43   #25
סתונית
משתמש מתקדם

ציטוט:
אל תדאגי אני עוד יעשה הרבה. כרגע לעצמי ובעתיד מקווה שגם עבור אחרים.
באיזה מדינה האויב נמצא בשילטון? רק במדינה הזויה, מדינת היהודים!
ואל תגיבי לי בבקשה כי אין לי כוח לזה... (ברצינות!) תודה.
אין לך כוח ? אז אל תענה !
אבל אל תבקש ממני לא להגיב .
להזכירך,
המדינה שלי היא דמוקרטית והיא גם תישאר כזו!!!

ולכן, אם אמצא לנכון להגיב אז אני אגיב !
ישן 25-01-09, 11:46   #26
סתונית
משתמש מתקדם

ציטוט:
למה את שוב כמו קודמייך מכניסה פה "מיעוטים כאלו ואחרים"....
המיעוט הזה הוא אויב מדינת ישראל, ושאר המיעוטים, לא!
מי ששונא את אויבו, הוא לא גזען. הוא חפץ חיים.
אבל המיעוט הזה כבר קיים ואתה לא יכול סתם לטרנספר אותו או להשמיד אותו כי מתחשק לך .
תלמד להתמודד איתו ותחפש דרכים אחרות לאוו דווקא של מלחמה .
ישן 25-01-09, 11:47   #27
bobylong
משתמש מתקדם

הסמל האישי שלbobylong

ציטוט:
אין לך כוח ? אז אל תענה !
אבל אל תבקש ממני לא להגיב .
להזכירך,
המדינה שלי היא דמוקרטית והיא גם תישאר כזו!!!

ולכן, אם אמצא לנכון להגיב אז אני אגיב !

תגיבי.... אני לא חייב להתיחס אליך יותר! את תצפי שאעשה זאת!
מי שלא מכבד אותי אני לא אכבד אותו!

ישן 25-01-09, 11:49   #28
סתונית
משתמש מתקדם

ציטוט:

תגיבי.... אני לא חייב להתיחס אליך יותר! את תצפי שאעשה זאת!
מי שלא מכבד אותי אני לא אכבד אותו!
ברור שאתה לא חייב ואני מכבדת את הבחירה שלך שלא להתייחס אליי ולא להגיב לדבריי .

בהצלחה
ישן 25-01-09, 11:52   #29
efitz
משתמש מתקדם

הסמל האישי שלefitz

ציטוט:
אבל המיעוט הזה כבר קיים ואתה לא יכול סתם לטרנספר אותו או להשמיד אותו כי מתחשק לך .
תלמד להתמודד איתו ותחפש דרכים אחרות לאוו דווקא של מלחמה .
כן, את צודקת.
וגם אני מתכוון למצוא פתרונות חוקיים.
צריך חוק במדינה דמוקרטית שמוקיע מתוכו את הקוראים להשמידה, אפילו במילים.
"כי אנחנו יודעים מה כוחה של מילה" להזכירכם - רצח רבין (פולסא דנורא).
שלילת אזרחות, בהחלט עומדת על הפרק.
ישן 25-01-09, 12:00   #30
סתונית
משתמש מתקדם

ציטוט:
כן, את צודקת.
כנראה שלא הבנת שהדרך שלי שונה מהדרך שלך.
ולגבי שלילת אזרחות שעומדת על הפרק .... זו הצעה שלך בלבד ומאחר שלא אתה בין מקבלי ההחלטות במדינה ישראל אז אין סיכוי שזה יקרה לא עכשיו ולא בעתיד!
ישן 25-01-09, 12:09   #31
efitz
משתמש מתקדם

הסמל האישי שלefitz

ציטוט:
כנראה שלא הבנת שהדרך שלי שונה מהדרך שלך.
ולגבי שלילת אזרחות שעומדת על הפרק .... זו הצעה שלך בלבד ומאחר שלא אתה בין מקבלי ההחלטות במדינה ישראל אז אין סיכוי שזה יקרה לא עכשיו ולא בעתיד!
אז את אומרת שאין שום מצב...כלומר לא משנה מה אותו אזרח יעשה, אין לשלול את אזרחותו.
אז אין לך גבולות.
אם חבר במפלגה הנאצית, שלא הואשם בשום פשע, יבקש אזרחות ישראלית, האם צריך לשקול את בקשתו ככל אדם, ולא לשקול את דיעותיו.
איפה הגבול, שנשים לעצמינו.
ישן 25-01-09, 12:09   #32
bobylong
משתמש מתקדם

הסמל האישי שלbobylong

ציטוט:
כן, את צודקת.
שלילת החיים!
תסביר לי למה מחבל שרוצח באכזריות ילדים קטנים ועושה את חלקם נכים לכל החיים מקבל מלון 5 כוכבים + אפשרות מוקדמת לחנינה בהחלפת שבויים? איפה עוד יש דבר כזה אם לא במדינת היהודים הטיפשים?
בארה"ב החוק הוא מאוד ברור, שן תחת שן, עין תחת עין. מי שהורג בעינויים הורגים אותו בכיסא חשמלי במלוא העוצמה!
אתם חושבים שאם ארה"ב תתפוס את בן לאדן היא תתן לו להירקב בכלא? חה חה ועוד פעם חה!

מי לא רוצה שלום? מי? אנחנו לא רוצים??? עקרנו נשמות טהורות (אנשי עוטף עזה) מבתיהם וגרמנו לקרע גדול בעם רק כדי לרצות את הפלסטינאים!
יש גבול לכל תעלול! כברירת מחדל אסור להיות אלים וצריך לדרוש שלום אך כשהצד השני קורא לך "כיבוש" וכל ענינו הוא להשמיד אותך (חד וחלק!) בכל הזדמנות שרק יוכל, אתה לא יכול לעשות שלום. במקרה הטוב להבליג... במקרה הפחות טוב פשוט לפוצוץ לו את הצורה!
כל מי שמזדהה עם אותו אירגון טרור דינו צריך להיות דומה. זה כולל בתוכו את אחמד טיבי!
מי שלא מעונין להבין את הנקודה הזו הוא או גולם או שפשוט משעמם לו והוא רוצה להתווכח.
אני מאחל לכל יפי הנפש שיסעו חודש שלם לשדרות וינסו לגור שם בזמן הנפילות (מקווה שלא יהיו עוד)
הם יודעים העיקר לזיין את השכל ולצעוק בת"א אבל כשזה יגיע אליהם הם פתאום יחשפו את הציפורניים. (ראו את מלחמת המפרץ!) למה תושבי שדרות צריכים להרגיש אזרחים סוג ז' ??? למה???
אני מאחל לשופטי בג"ץ לקבל נפילה בבית ברמת אביב. אולי רק ככה יזוזו להם הברגים בראש והם יבינו אם מי יש לנו עסק. עד שזה לא יפגע בהם הם כנראה לא יבינו.
ומה בעצם בג"ץ מנסה להגיד לנו כאן? שהוא שם קצוץ על המאבק הלאומי בתופעה שנקראת חאמסתן וכל מי שרוצה יכול להסיט, לקרוא להשמדת ישראל ולהזדהות עם שריפת דגלי המדינה בפומבי. זלזלו, זלזלו בדגל.... פשוט סירחון וזוהמה של מערכת המשפט הישראלית.
ומי זה בכלל אחמד טיבי?? הוא היה היועץ של עראפת! ראש המחבלים!!! בהשוואה למשה רבינו, לא היה כמוהו ולא יהיה! הוא היה האומן!
אחמד טיבי הוא מחבל וטרוריסט עם דם על הידיים! הוא לא פועל פיזית (כי כבר ערפאת מת.... אז זה פחות פיזית) אלא באופן של הסטה ופגיעה ופגיעה בתדמית המדינה הישראלית! הוא מעורר את דעת הקהל העולמית כלפינו בזמן שאנחנו מעסיקים אותו, משלמים לו שכר מופרז ונותנים לו מעמד מכובד!
לא גול עצמי שבג"ץ נותן לנו!??!

איפה הענישה שהתרגלנו אליה מבתי המשפט מול יהודים אזרחי המדינה?
נהג שדורס ילדה קטנה ללא כוונה מקבל שני מאסרי עולם וסביר להניח שהוא ירקב בכלא עד לסוף החיים אבל מחבל מתאבד שמעונין בכוונה תחילה לפוצץ אוטובוס עם ילדים חפים מפשע שנתפס מקבל מלון 5 כוכבים ויכול לקבל שיחרור מוקדם אם רק האחים שלו בחמאס יחליטו על עיסקה!
(צה"ל הוא הצבא הכי הומניטרי בעולם אבל שר הביטחון המוכשר שלנו הבין שכשמנצלים את הטוב לב שלך כדי לירות מתוך בתי ספר אתה חייב לנסות למגר את התופעה למען יראו ויראו אם מי יש להם עסק.)
איפה הצדק???!?
אתם יודעים מה, עזבו את הצדק. איפה ההגיון?!?!?!איפה?!?

נערך לאחרונה על ידי bobylong, 25-01-09 בשעה 12:43
ישן 25-01-09, 12:13   #33
YACC
משתמש פעיל

הסמל האישי שלYACC

YACC is an unknown quantity at this point

אני מסכים לחלוטין עם אפי בובי ובאופן כללי הקם להורגך השקם להורגו ובהחלט גם מהוגן במישפט העולמי.
אבל לא כל הערבים בארץ חפצים בהשמדתינו
90% מהם מעדיפים אותנו כאן מאשר שיהיה פה שילטון ערבי (או חלילה איסלמי עם חוקי השריאה)
יש ביהדות הרבה זרמים והרבה דעות, כך גם אצל הערבים או הנוצרים או כל קבוצה אתנית אחרת.
להתעלם מזה ולשים את כל הערבים בסירה אחת זה קצת ילדותי לטעמי.
וחלילה עם מנהיגינו היו חושבים כך לא היה שלום עם מצריים או ירדן או קשרים צבאיים וכלכליים עם טורקיה.
יש לנו אינטרסים רבים משותפים עם קבוצה מאוד גדולה של ערבים, אני מבין את הצורך של הדתיים מבינינו לנסות ולטשטש את זה, זכותכם, אני בטוח שזה לא נעשה מרוע, סה"כ אתם חושבים שזה לטובה...
YACC מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-01-09, 12:17   #34
סתונית
משתמש מתקדם

ציטוט:
אז את אומרת שאין שום מצב...כלומר לא משנה מה אותו אזרח יעשה, אין לשלול את אזרחותו.
אז אין לך גבולות.
אם חבר במפלגה הנאצית, שלא הואשם בשום פשע, יבקש אזרחות ישראלית, האם צריך לשקול את בקשתו ככל אדם, ולא לשקול את דיעותיו.
איפה הגבול, שנשים לעצמינו.
זה לא אמרתי!!!!
יש הבדל בין לחוקק חוק גורף בלי הבחנה לבין לבדוק ולפעול בהתאם לנסיבות הקיימות .
ברור שפושעים בעלי כוונות השמדה צריך להעניש אותם במלוא החומרה ולמצות איתם את הדין.

אתה וחבריך יוצאים מתוך הנחה כוללת שכל הערבים אויבים ואילו אני לא חושבת ככה.
ישן 25-01-09, 12:30   #35
bobylong
משתמש מתקדם

הסמל האישי שלbobylong

ציטוט:
זה לא אמרתי!!!!
יש הבדל בין לחוקק חוק גורף בלי הבחנה לבין לבדוק ולפעול בהתאם לנסיבות הקיימות .
ברור שפושעים בעלי כוונות השמדה צריך להעניש אותם במלוא החומרה ולמצות איתם את הדין.

אתה וחבריך יוצאים מתוך הנחה כוללת שכל הערבים אויבים ואילו אני לא חושבת ככה.
את פשוט עלוקה!
עד שתחוקקי חוקים את כבר לא תהי קיימת!

עוד מעט האירנים ילחצו על הכפתור ויעשה לך פוש דה באטן נוסח טיפקס אבל הפעם זה עלול להיות עם עשן אמיתי ומחוץ לבמת הארווזיון! האירנים במרחק של מספר חודשים מפצצה גרעינית וכאן בארץ מתיפיפים.... תעוררו כי כבר מאוחר! העסק רציני וזה יכול גם ליפול על הראש שלך! בג"ץ מראה לאירנים שאנחנו פראיירים ושאפשר לדחוף לנו צנטרפוגות של אורניום לתחת! הרי אנחנו כאלה דפוקים שהאויב אפילו נמצא אצלנו בשלטון! תפסיקו להאמין למסכה של טיבי כי הוא רוצח! צריך לסרס אותו לעקר את אישתו כדי שלא יתרבו.

נערך לאחרונה על ידי bobylong, 25-01-09 בשעה 12:35
ישן 25-01-09, 12:36   #36
סתונית
משתמש מתקדם

ציטוט:
את פשוט עלוקה!
עד שתחוקקי חוקים את כבר לא תהי קיימת!

עוד מעט האירנים ילחצו על הכפתור ויעשה לך פוש דה באטן נוסח טיפקס אבל הפעם זה עלול להיות עם עשן אמיתי וכאבים בכל הגוף.
אם אני לא אהיה אז גם אתה לא תהיה במידה "שהאיראנים ילחצו על כפתור" אלא אם כן תברח הרחק מארץ ישראל ותציל את עורך .
ולא ידעתי שהתואר עלוקה מכנים מי שלא מסכים עם דבריך וחושב אחרת ממך.
ישן 25-01-09, 12:53   #37
bobylong
משתמש מתקדם

הסמל האישי שלbobylong

ציטוט:
אם אני לא אהיה אז גם אתה לא תהיה במידה "שהאיראנים ילחצו על כפתור" אלא אם כן תברח הרחק מארץ ישראל ותציל את עורך .
זאת עובדה לא דעה! האירנים במרחק מספר חודשים מפצצת אטום. אדם שבוחל לסתור עובדות הוא עלוקה כי כל מטרתו היא להציק. ותאמיני לי שהם לא התאמצו כל כך והשקיעו כספים סתם... בהתחלה זה עלול לשמש כלוחמה פסיכולוגית ואחר כך..... מן אללה. (מאלוהים)
עורי הוא לא הנושא כרגע! יש דברים שיותר חשובים ממנו.

והנה תראי חייה.... במדינה מותקנת היו שמים דבר כזה בכלוב (כלא) ולא מאכילים אותו תרתי משמע.

נערך לאחרונה על ידי bobylong, 25-01-09 בשעה 13:00
ישן 25-01-09, 13:00   #38
סתונית
משתמש מתקדם

ציטוט:
זאת עובדה לא דעה! האירנים במרחק מספר חודשים מפצצת אטום. אדם שבוחל לסתור עובדות הוא עלוקה כי כל מטרתו היא להציק.
עורי הוא לא הנושא כרגע! יש דברים שיותר חשובים ממנו.

תוכל לקבוע שזו עובדה רק לאחר מעשה באם תישאר בחיים או שתחליט לברוח מבעוד מועד (כי הרי המועד ידוע לך ....)כל עוד שזה לא קרה הרי שזה בגדר השערה אישית שלך בלבד.
ובאשר לתואר "עלוקה" שהצמדת לי זו שוב בחירה שלך סובייקטיבית לראות אותי כגורם מפריע ומציק לך.
ישן 25-01-09, 13:06   #39
bobylong
משתמש מתקדם

הסמל האישי שלbobylong

ציטוט:
תוכל לקבוע שזו עובדה רק לאחר מעשה באם תישאר בחיים או שתחליט לברוח מבעוד מועד (כי הרי המועד ידוע לך ....)כל עוד שזה לא קרה הרי שזה בגדר השערה אישית שלך בלבד.
ובאשר לתואר "עלוקה" שהצמדת לי זו שוב בחירה שלך סובייקטיבית לראות אותי כגורם מפריע ומציק לך.
ממש לא סוביקטיבי. אדם שמראים לו והוא לא רוצה לראות כדי להמשיך להתווכח הוא עלוקה.
את בוחרת להאמין שהעולם וורוד והערבים בעולם אוהבים אותנו אהבה רבה. אז תני לי לחדש לך! הם לא!
האירנים קוראים להשמדת ישראל בפומבי וכשתהיה להם את היכולת אני בטוח שהם יעשו איתה משהו כלשהו...
תעשי טובה תפסיקי להתחכם כי זה לא הזמן.. זה הזמן להיות מאוחדים ולעשות משהו נגד המפלגות הערביות הללו. אנחנו ישנים בעמידה ולא מסוגלים לתאר את הנזק העצום שזה יכול להביא עלינו.

נערך לאחרונה על ידי bobylong, 25-01-09 בשעה 13:10
ישן 25-01-09, 13:08   #40
Bomba
משתמש מתקדם

הסמל האישי שלBomba

Bomba is an unknown quantity at this point

ציטוט:
סתונית, באמת שיש לך בעיה [לא רק בדעה הזאת אלא גם בדעות כלכליות אני מתווכחת סתם, כדי להשמיע את הצפצוף האחרון - גם כשאת טועה] .
אני ממליץ לבדוק איזה פסיכולוג טוב.

תשבי לבד תנסי לחשוב באמת על השטויות שאמרת,
אם יש חבורה של מתנחלים וביניהם מסתתר אחד שיורה עליי אז מה נראה לך שאני לא יירה עליהם כי הם לא עשו כלום?!
אם הם לא עוצרים אותו אני יירה עליהם ועליו, כנ"ל לגבי ערבים.

עצוב שיש אנשים כמוך שלא מבינים את זה.
אחרי שתצאי מהסרט שלך, תלכי לקוסם מארץ עוץ אולי הוא יתן לך קצת שכל.
Bomba מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא