Trading4Living - פורום שוק ההון | פורום מניות | פורום מט"ח | פורום מעוף | פורום ניתוח טכני | פורום בורסה | פורום מסחר אוטומטי

חזור   Trading4Living פורום שוק ההון > פורום מט"ח > ZuluTrade | זולוטרייד

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-10-10, 14:51   #1
זולוטרייד
משתמש פעיל

הסמל האישי שלזולוטרייד

זולוטרייד is an unknown quantity at this point
ברירת מחדל ראיון עם הסוחר המדורג 1 System fx live

(מתורגם חופשית מגוגל)

ספר לנו איך נכנסת למסחר במט"ח? איך הכל התחיל?

גיליתי פרסום מקוון למט"ח באתר האינטרנט. התעניינתי במיוחד לאפשרות של מסחר אוטומטי, למרות שלא ידעתי אז כמה זמן ייקח עד שאגיע לזה.

2. ספר לנו על הרקע החינוכי שלך. האם זה קשור לפיננסים, ואת זה עוזר במסחר שלך?

הרקע החינוכי שלי הוא לא קשור לפיננסים, ולכן אני נאלץ לבלות לא מעט זמן ללמד את עצמי מחפש את המידע שאני צריך. מצאתי הרבה מידע טוב על פורומים באינטרנט, כולל בפורום של Alpari.

3. האם מישהו מהמשפחה או חבר קרוב שסוחר גם כן?

אף אחד מקרובי משפחתי או מחברי סוחר במט"ח. הם סקרנים לגבי מה שאני עושה, אבל אני תמיד מנסה לדבר בראש ובראשונה לגבי הסיכונים ורק אחר כך על היתרונות הגדולים של שוק המט"ח.

4. האם אתה הסחר עם ATS או ידנית? ספר לנו קצת על אסטרטגיית המסחר שלך או אסטרטגיות.

אני רק להשתמש ATC במסחר שלי. בשבילי, בדיקה היסטורית היא חשובה מאוד בתור היא היכולת לחשב בקלות איזה סוג של drawdown אני יכול לאפשר. "SystemsFX LIVE" מערכת פורטפוליו מבוססת על 3-4 מסחר אוטומטי מערכות (ATS), שכל אחד מהם כבר חזרה-נבדק על עשר שנים של נתונים היסטוריים של מספר שנים במסחר לחיות. מערכות אלה פועלות יחד על מרווחי זמן שונים, בסיס ואינדיקטורים, אלא רק על צמד המטבעות EURUSD. ATC הראשונה מבוססת על מציאת שברים של רמות יומי, השני מתבסס על מחוון "Parabolic" ומשתמש הזמנות בהמתנה. המקצועות השלישי רק בלילה כאשר השוק הוא בדרך כלל שטוח. לא יכול להיות, לכל היותר חמש הפוזיציות הפתוחות בבת אחת, כל אלו מכן סגור בדרך כלל, בתוך שלושה ימים. החשיפה לסיכון מוגבל נסחרת כל.

5. מה משך אותך אל ZuluTrade ושירותיה

במונחים של PAMM-חשבונות, נמשכתי על ידי יכולת לנהל קרנות משלי ומשקיעים בודקים אותי. כמו כן, ההתיישבות והפצה של הקרנות יתקיים במועד נוח למנהל.
עם ZuluTrade, באפשרותי לקבל רווח נוסף של מסחר מוצלח כמו כן צובר יותר מנויים ברחבי העולם. כיום, למעלה מ -4,720 חשבונות חיים הם מנויים "SystemsFX LIVE", עם הקרנות המשולבות של 5,500,000 $ החל מ $ 100ועד ל $ 400,000.

6. האם אי פעם היה בכל תקופות מטה במסחר שלך שבו אמרת לעצמך, "זהו, אני עוזב את המסחר?" אם כך, כיצד התמודדת איתם?

כן, היו. הניסיונות הראשונים שלי בבית המסחר היו למעשה לא כל כך נורא אבל את התוצאות נראה להולכי רגל ולא לעומת תשואות גבוהות לטווח הקצר שבוצעו על ידי אחרים, מה שנראה כמו סוחרים מנוסים יותר, אשר השתתפו סוגים שונים של תחרויות. החלטתי להשתמש בשירותים שלהם, ובסופו של דבר לאבד חלק נכבד להפקיד שלי כתוצאה. בשלב זה, לא היה לי רצון עז לחזור למסחר. אבל אז בדקתי את המערכות שלי, ושמתי לב כי הם המשיכו לייצר תשואות קטן אבל עקבי ולכן החלטתי לחזור למקום שבו התחלתי.

7. איזו עצה היית רוצה לחלוק עם סוחרים בראשית?

שמתי לב כי סוחרים בתחילת להסתמך יותר מדי על חוות דעתם של משתמשים אחרים, אנליסטים מסחר וכל מיני דירוגים. ואני מבין לגמרי למה, מי עוד אתה יכול להתייעץ עם אם לא אחד עם השני? אבל אני לא חושב שזה צריך לשמש בסיס לקבלת החלטות. למעשה, ככל האפשר, אני ממליץ על אימות מידע עצמך.

למנהלים, אני רוצה קודם כל מחזיר יציבות, ורק אז מקום העליון הרייטינג. זהירות, המשקיעים והבנה של מה שהם עושים. ואני מאחל לכולנו הצלחה במציאת הגישה המסחר שלנו.

9. ספר לנו קצת על עצמך, תחביבים, תחומי עניין, המשפחה שלך.

אני בן 33 ויש לי כבר לחיות עם אשתי ושתי בנות באירלנד מאז 2002. בארץ הבית שלי הייתי כורה אבל כאן אני סתת ואת נהג מונית. עכשיו, עם זאת, אני רק המסחר, מה היה לפני הכסף הנוסף ZuluTrade הפכה למקור העיקרי שלי הכנסה. המשפחה שלי ואני רוצה לצאת ולראות מקומות ציוריים שונים ברחבי הארץ. עם זאת, מזג האוויר כאן משאיר הרבה כדי להיות הרצוי, אז לפעמים אנחנו לטוס לאנשהו כדי לקבל קצת יום ראשון אני נהנה תיירות, טכנולוגיה, וידאו וצילום רגיל, אני חייב להודות, אני חלקית את משחקי המחשב הכי חדשים.

זולוטרייד מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-10-10, 11:17   #2
finklior
Administrator

הסמל האישי שלfinklior

finklior is an unknown quantity at this point

התרגום של גוגל יצא כאילו הוא עולה חדש מברית המועצות "לשעבר"....

"אני רק המסחר"

:)

finklior מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

תגיות
זולוטרייד

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא