PDA

צפה בגרסא המלאה : כולם יודעים ש טבע ירוקה בחו"ל טבע ירוקה

עידו סמואל
24-11-04, 17:33
מחר 578 מינמלי לדעתי נא לסדר פוזיציות :laso:

michal54
24-11-04, 17:36
אולי לאחר הפקיעה, הפקיעה ב570, ירידה לצורך עלייה....

michal54
24-11-04, 17:42
עידו, בדקתי באתר גלובס אין שום ידיעה שכזאת וטבע גם יורדת בנאסד"ק.... איפה זה מופיע???
זוכר שכתבתי על הפקיעה???

יוסי השועל
24-11-04, 18:02
עידו תמצא לנו קישור

בבקשה

michal54
24-11-04, 18:04
ידיעה מפוברקת!!!!!
המעוף מחר יורד בפקיעה- נגמר הוויסות, מקווה שבעלי הקולים מכרו היום!

יעל
24-11-04, 18:07
מה מפוברק ?

יש פה שתי ידיעות :office:

יוסי השועל
24-11-04, 18:13
איפה זה פה

דניאל
24-11-04, 18:17
טבע בקרוב גל עליות חדש יעד משוער 13400 :up: :up:

michal54
24-11-04, 18:31
... אולי התכוונת ל 10400????

michal54
24-11-04, 18:37
הדאו שלילי, הנאסד,ק כנראה בקרוב.... מי כתב כאן על מדד 578 למחר????????????????????

יוסי השועל
24-11-04, 18:37
אני דווקא מסכים שטבע עןד השנה יגיעו ל -30 $

michal54
24-11-04, 18:41
חבר'ה, הלוואי שאתם צודקים , אני לא בטבע ומפרגנת לכם מכל הלב, אבל צריך לקרוא את המפה.....אלא אם כן התכוונת לשנת 2005, ואז זה בהחלט אפשרי...

עידו סמואל
24-11-04, 18:53
Originally posted by michal54@24 Nov 2004, 05:41 PM
חבר'ה, הלוואי שאתם צודקים , אני לא בטבע ומפרגנת לכם מכל הלב, אבל צריך לקרוא את המפה.....אלא אם כן התכוונת לשנת 2005, ואז זה בהחלט אפשרי...
מיכל את ממש מתחילה כבר להרגיז אותי תסלחי לי אבל ממש נמאס לי כבר מהקטרנות שלך....

1- אני כתבתי שהמשפט עבר בהצלחה -לא כתבתי שיש קישור -עובדה מירידה של 1.6% בטבע היא עולה עכשיו 1.5% !!!!

2- שלשום כתבתי לך שהנסד"ק יסגור ירוק כשהוא היה כמעט 0.7% למטה -את כתבת שאין סיכוי שבעולם שזה יקרה -ומה קרה? הוא בגר 0.7% למעלה!!!!
חזרת לכתוב כל הכבוד לא? אז בטח ובטח חוצפנית שלא תכתבי מחר אין סיכוי עוד פעם אם את לא מפרגנת בטח אל תרדי על בן אדם לפני שהוא טועה.......

באמת נמאס לי כבר מהשטויות האלו בן אדם צודק יורדים בן אדם כותב מה יהיה יורדים עליו לפני שבכלל קרה משהו......

תעשי לי טובה אם את לא יודעת איך להתנהג אל תגיבי להודעות שלי .נקודה.

יוסי השועל
24-11-04, 18:56
טבע באמת עולה כ - 2 אחוז

ופייזר יורדת כאחוז

נראה שהידיעה אמיתית בקשר למשפט יעלה שתתפרסם כבר

יוסי השועל
24-11-04, 19:01
טבע עולה כבר כמעט שלוש

עידו יש קישור לכתבה

michal54
24-11-04, 19:04
עידו, אני ממש לא מבינה על מה נעלבת???? היה כתוב שטבע זכתה במשפט. איזה משפט??? לא היה שום משפט ושום זכייה היום!!! עברתי בכל האתרים ולא היה לכך שום אזכור.
מותר לי לחלוק על דעתך, לפעמים אני צודקת ולפעמים אתה. אבל מדוע אתה נעלב??? אתה לוקח דברים באופן אישי, כאילו אני נגדך וזה ממש ממש לא כך!!! אני מפרגנת לך מכל הלב, לא פעם כתבתיך לך מחמאות לרוב, ועדיין זכותי לא להסכים איתך תמיד בדיוק כפי שזכותך לא להסכים איתי. ואגב אני אף פעם לא נעלבת מכך, שהרי זו המטרה- הבעת דיעות רק מפרה, אז עדיין איני מבינה על מה הכעס הנורא שלך.... באמת אנחנו ילדים גדולים ולא מתפרצים כל כך מהר... במיוחד שחגגת יום הולדת לא מזמן וכתבו עליך שהפכת מנער שעשועים לבוגר, אז תצדיק את הכינוי!!!
בחיבה, מיכל, שלמרות הכל מאוד מפרגנת לך!!! :bye:

יוסי השועל
24-11-04, 19:15
כל הכבוד

סוף סוף אתר עם אנשים רציניים

michal54
24-11-04, 19:20
אנחנו תמיד רציניים, הנקודה היא שמותר וגם צריך לפעמים להיות גם קלילים, כלומר לקבל שיש אחרים שחולקים עליי וזה בסדר גמור ואני בסדר גמור, ועידו איש מקצוע מבריק, חכם ומקסים, וכו' וכו', אבל אם אני מסכימה איתו- אני חברה שלו, ואם חלילה אני חולקת עליו- אז אני חוצפנית!!!!!!!
עידו, חבל על העצבים , כמו שאומרים , קבל הכל ברוח טובה ובאהבה, אין לי ש ו ם דבר נגדך, רק מחמאות לרוב, ועדיין.... אני שומרת על זכות אי ההסכמה!!!!! ונא לא להיפגע, כי אחרת גם אני אפגע!!!! :up:

עידו סמואל
24-11-04, 19:21
Originally posted by michal54@24 Nov 2004, 06:04 PM
עידו, אני ממש לא מבינה על מה נעלבת???? היה כתוב שטבע זכתה במשפט. איזה משפט??? לא היה שום משפט ושום זכייה היום!!! עברתי בכל האתרים ולא היה לכך שום אזכור.
מותר לי לחלוק על דעתך, לפעמים אני צודקת ולפעמים אתה. אבל מדוע אתה נעלב??? אתה לוקח דברים באופן אישי, כאילו אני נגדך וזה ממש ממש לא כך!!! אני מפרגנת לך מכל הלב, לא פעם כתבתיך לך מחמאות לרוב, ועדיין זכותי לא להסכים איתך תמיד בדיוק כפי שזכותך לא להסכים איתי. ואגב אני אף פעם לא נעלבת מכך, שהרי זו המטרה- הבעת דיעות רק מפרה, אז עדיין איני מבינה על מה הכעס הנורא שלך.... באמת אנחנו ילדים גדולים ולא מתפרצים כל כך מהר... במיוחד שחגגת יום הולדת לא מזמן וכתבו עליך שהפכת מנער שעשועים לבוגר, אז תצדיק את הכינוי!!!
בחיבה, מיכל, שלמרות הכל מאוד מפרגנת לך!!! :bye:
1- זה שלא מצאת כתבה לא אומר שלא קרה כלום. יש לי ברוקר בניו יורק שמידע אותי לגבי כל מיני דברים
בניהם המשפט של טבע מול פייזר -השמועה כרגע שטבע זכתה ולכן העליות שראינו היום-מכאן ועד לקרוא לי מפיץ ידיעות סתם .....

2- כשכתבת מי דיבר על 578 .....למי התכוונת?

אין לי בעיה אם דעה אחרת משלי אני טועה הרבה פעמים מה לעשות אני לא מושלם אבל עם כבר יורדים עלי או על כל אחד אחר , לפחות חכו לראות את התוצאות.....

אני מתרגז כי כל פעם שאני כותב הערכה מישהו אומר -לא יכול להיות -אל תגידו לא יכול אלא תגידו מה יכול לקרות לדעתכם -לא אני ולא אף אחד פה נביא לכל אחד יש את ההחלטה שלו ואת הדעה שלו דעה זו צריכה להיות מבוססת אני אף פעם לא כותב משהו ללא גיבוי של הסבר או גרף וכשמישהו חושב אחרת זה לגיטמי ואפילו מתבקש אבל שיכתוב למה אני טועה או למה הוא צודק אבל שלא יכתוב -"לא אתה טועה " וזהו...

האתר הזה יהיה מקצועי נטו , והכי חשוב ישמור על כבוד כל המשתמשים מי שלא מתאים לו יש אתרים אחרים בשביל זה....

מקווה שהבנת.

נפתח דף חדש ושיהיה בהצלחה לשנינו.

יוסי השועל
24-11-04, 19:29
תזכה למצוות

עידו כל הכבוד

האתר אני מכווה בכיוון הנכון

michal54
24-11-04, 19:30
עידו- אתה רואה איזה קצר בתקשורת יש כאן??. האם כתבתי שאתה מפיץ ידיעות??? בכלל לא!! כתבתי שהידיעה מפוברקת, כלומר אם התפרסמה כתבה כזו- אין לה בסיס, דיברתי על הכתבה ולא עליך אישית!!!!
לגבי מי כתב 578- האם אסור לי לכתוב ב ה ו מ ו ר דברים כאלה??
עידו אני אשתדל להרגיז אותך כמה שיותר, כדי שתחזור לכתוב גם באתר שלנו... למה לנו לא מגיע קצת נחת?????

יוסי השועל
24-11-04, 19:41
תעזבי את האתר ההוא כולם מושחתים

ועידו בטוח לא יחזור

מה שכן אולי את תעזבי ותביאי איתך אנשים חדשים

michal54
24-11-04, 19:45
נא לא לכנות אנשים כמושחתים כי הם עלולים לתבוע אותך על הוצאת לשון הרע. איננו גולשים לפסים אישיים, והוויכוחים תמיד נעשים ברוח טובה ולצורך הפרייה בכלל. אני כותבת היכן שנעים לי , ואיני מכירה אישית אף אדם ב2 האתרים. אני מציעה לך לא להשמיץ סתם אלא לבקר בצורה בונה.

יוסי השועל
24-11-04, 19:50
טוב סליחה

יש שם אנשים לא נעימים ולא אציין שמות

לי באופן אישי נעים להיות פה וכאן אני

את יכולה לעשות מה שבא לך

רק שתדעי האתר הזה יותר מקצועי מהקודם

עידו סמואל
24-11-04, 20:11
את המקצועיים אפשר להביא לפה את שאר הבררה שישאירו שם....

מה לעשות מי רוצה בידור שילך לאתר של בידור זה זה פורום שוק ההון ואין פה מקום לאנשים שמתיימרים להיות מקצועיים -טועים 90% מהזמן-ואחר כך חלקם אפילו מתגהה שהוא היטעה אנשים....

הקיצר מיכל לשם אין סיכוי שאחזור כי אני לא הולך אחורה רק קדימה (מקסימום עומד במקום...חחחחח), אבל את מוזמנת להביא לפה את החברה הטובים אם בכלל עוד נשארו שם כאלו....

מתי.ס
24-11-04, 20:15
עידו ראשית אתה תותח וכאחד שהצטרף וקורא את האתר המעולה הרבה זמן הבנתי שאפשר המון להעזר במה שאתה כותב אני לא מגיב הרבה כי אני בשלבי למידה ואכן שוב אתה צודק טבע אכן עולה ועולה יפה ואם יש לכם את המרמלדה שג'קי שלח אתמול רואים שאם לא ישבר קו ההתנגדות של 572 מה שלא קרה הכיוון הוא 579 לכן שוב אתה צודק בשער שמסרת

michal54
24-11-04, 20:17
עידו, זה פורום שוק ההון אבל דווקא לפעמים בגלל המתח כדאי קצת להתבדר ולהשתמש בחוש הומור, אני מסכימה איתך שיש כאלה שמנסים להשחיל כמו שאומרים, לא צריך להתייחס אליהם, אלא לסנן רק דברים טובים ומקצועיים.. מקווה שנרגעת והבנת את כוונת המשורררררררררת ת

michal54
24-11-04, 20:18
... ואגב אני מספיק מקצועית בשבילך?????

איציק
24-11-04, 20:26
Originally posted by michal54@24 Nov 2004, 07:17 PM
עידו, זה פורום שוק ההון אבל דווקא לפעמים בגלל המתח כדאי קצת להתבדר ולהשתמש בחוש הומור, אני מסכימה איתך שיש כאלה שמנסים להשחיל כמו שאומרים, לא צריך להתייחס אליהם, אלא לסנן רק דברים טובים ומקצועיים.. מקווה שנרגעת והבנת את כוונת המשורררררררררת ת
מיסכנים אילו החדשים שלא יודעים מי משחיל
ואח"כ צוחק עליהם
בושה בכלל לקרא את מה ש"ההוא כותב"
בשוק הכרמל העגבניות שזורקים לפח יותר נקיות ממנו

יוסי השועל
24-11-04, 20:52
איציק לא הבנתי את כוונתך ?????????

עידו סמואל
24-11-04, 21:19
Originally posted by shon@24 Nov 2004, 07:15 PM
עידו ראשית אתה תותח וכאחד שהצטרף וקורא את האתר המעולה הרבה זמן הבנתי שאפשר המון להעזר במה שאתה כותב אני לא מגיב הרבה כי אני בשלבי למידה ואכן שוב אתה צודק טבע אכן עולה ועולה יפה ואם יש לכם את המרמלדה שג'קי שלח אתמול רואים שאם לא ישבר קו ההתנגדות של 572 מה שלא קרה הכיוון הוא 579 לכן שוב אתה צודק בשער שמסרת
תודה רבה שון על הפרגון :happ:

מיכלוש הבנתי ונרגעתי אני קצת חולה אולי בגלל זה אני קצת חסר מנוחה...ולא קשור למקצועי אול לא מקצועי אני לא רוצה שיהיו פה ירידות למישור אישי נגד אף אחד גם לא נגדך חביבתי.

יאללה מספיק עם הדיון הזה האתר השני בכלל לא שווה התייחסות הוא לא בליגה שלנו הוא אפילו לא באותו קטגוריה של ספורט כמו שנשווה את עופר פלאיישר לשאקיל אוניל -ההשוואה לא במקומה....

מי שיש לו עיינים בראש ומי שמעוניין בפורום מקצועי יגיע לכאן ומי שרוצה קייטנה וקרקס יישאר שם .

עידו סמואל
24-11-04, 21:24
Originally posted by ymaimon@24 Nov 2004, 07:52 PM
איציק לא הבנתי את כוונתך ?????????
הוא התכוון לאחד ממנהלי האתר שם שהוא אמין בערך כמו שערפאת היה אמין...
או לשטויות שמשה בס כותב שם הבן אדם טועה ומטעה כבר שנה וחצי ואף אחד מהאחראים שם לא סותם
לא את הפה....

לא יאומן ה MOSHEBS הזה הוא הבן אדם היחידי שראיתי שטועה ב 95% מהזמו ובמקביל האגו שלו רק גדל.....מגוחך הילד הזה....

יוסי השועל
24-11-04, 21:47
נסכם את זה בכך שנסגור את הקישור הזה